??????? ??? BUGGY

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #12455 από impact
impact δημιούργησε το θέμα: ??????? ??? BUGGY
Καλημέρα θα ήθελα τα φώτα σας:
1. Έχω έναν 1303 με χαρτιά, αν τον έκοβα και το μετέτρεπα σε buggy θα έχω πρόβλημα με αστυνομίες και κτλ
2. Υπάρχουν οδηγίες για το πόσο πρέπει να κοπέι το σασί, που θα βρω πολυεστερική γάστρα  και ότι άλλη χρήσιμη
οδηγία θα μου έδειχνε βήματα για να αρχήσω την κατασκευή.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #12456 από caslor
caslor απάντησε στο θέμα: ??: ??????? ??? BUGGY

Καλημέρα θα ήθελα τα φώτα σας:
1. Έχω έναν 1303 με χαρτιά, αν τον έκοβα και το μετέτρεπα σε buggy θα έχω πρόβλημα με αστυνομίες και κτλ
2. Υπάρχουν οδηγίες για το πόσο πρέπει να κοπέι το σασί, που θα βρω πολυεστερική γάστρα  και ότι άλλη χρήσιμη
οδηγία θα μου έδειχνε βήματα για να αρχήσω την κατασκευή.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Kalispera...  (Metefera edo to thema gia kalitera)

to 1303 den tha sou kanei tin zoi eukoli gia na to metatrepseis se buggy....
protimounte ta  1200/1300 skatharia me  aksona empros...  etsi oste den xreiazetai na kaneis kamia metatropi gia tin stiriksi tis anartisis...
me to 1303  tha prepei na kaneis kataskevi gia na stereoseis tis mpoukales emros

tora oso afora tin metatropi.... xmmm nai tha exeis problima mias kai tha einai paranomo....  palia i etairia pou ekane tis metatropes se buggy edo stin ellada eixei adeia kai evgaze kanonika xartia.. 
tora den ksero san idiotis  me ta katalila xartia  (mixanologou.. timologia sinergeiou autokinitou ktl ktl)  ean mporeis na vgaleis adeia...  einai kati pou den to exo psaksei ...

ego to diko mou to exo kanei gia edo stin perioxi.. gia to vouno.. opote den me endieferai na kikloforo me auto se kanoniko odiko diktio ;)

poliesteriki gastra tha vreis se diafora site...  alla tha sou paei ligo akriva na tin eisageis apo ekso...
tha prepei na skefteis episeis ean tha thes na kopseis to 1303 sou mias kai oles i sxedon oles  oi gastres gia ta buggy  einai gia aksonata skatharia 

opote ean pareis mia tha prepei na tin metatrepseis gia tis mpoukales empros..

iparxei mia gastra edo stin ellada pou ean thes mporo na rotiso poso tin poulane  ean se endiaferei... 

odigies prepei na iparxoun kapou sto net pos na to kopseis... ala ean den vreis euxaristos na sou valo mesa  merikes foto apo ena vivlio pou exo pou eksigei  poso prepei na kopseis kai pou ;)

mporeis na deis kai  tin kataskevi tou dikou mou buggy pou exei vasistei se autes tis odigies kai einai komeno  stis diastaseis pou prepei .. ean ithela tha mporouse na mpei epano kai gastra apo poliestera  ean den to ekana na kagelakia ;)

Αυτή η εικόνα είναι κρυμμένη για τους επισκέπτες.
Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να τη δείτε.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #12460 από liakos
liakos απάντησε στο θέμα: ??: ??????? ??? BUGGY
1 i pernis ena  1300  kai ena 1303 kai ta kanis ena  i
2  pernis ena 1303 agorazis ena kapello napoleonta kai mia koukoubagia  i
3  pernis ena 1300 kai to kontenis kai ise ok

me tin adia tha exis problima logo allagie tipou , me to kontema exis mia alagie metaksonio  ( arage kenurgio amaksie )
ama then alaksis metaksonio kai paris ena kitakie apo eksoteriko kai to makrenis ine stin krisie tou KTEO to ti tha ginie
alla prosoxie olla ta kitakia pou pouliounte eksoteriko ine mono gia metaksonio 2100 mm  kai o skaros exie 2400 mm
me kanena gatonie boris na megalosis ton poliastera sta metra pou prepie.
ego stin thesie sou tha dialega ena kitakie apo ebropie ,tha tus elega stilte mou xartia apo too kitakie na rotisso sto kteo ,tha sto stiloune kai pane sto kteo kai rota......
san nomothetiko  apagorebete allagie koubouklio ,alla iparxune kai parathirakia  ;)  alla oxi paranoma

tora gia to kontema ...... ama kai palie thelis na to kontenis ti na po ???? diskolo  ???? kathe mera to kano alla thelie prosoxie

ama pianun ta xeria sou giatie na min boresis kai esie

kai min ksexname olles i ntizes theloune kontema ,solinakia  alla kai afta then ine diskola,i ta kanis se ena torno, i ta parangelnis etima ( set )

afta fille oti aporia exis pes mas ,tha se poume  ;)

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #12463 από Giwrgos Katsi
Giwrgos Katsi απάντησε στο θέμα: ??: ??????? ??? BUGGY

Υπαρχει αυτο το καβουκι. Απο αυτο μπορεις να παρεις μετρα για φτιαξεις το πατωμα σου.

Εαν σ'ενδιαφερει στειλε πμ..........

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #12470 από impact
impact απάντησε στο θέμα: ??: ??????? ??? BUGGY
Τι να πω .. . ..  σας ευχαριστώ πολύ όλους :)
Αφήνω πίσω το 1303 και εχτές βρήκα :
πάτωμα από 1300
άξονα εμπρός
σασμάν με ημιαξόνια (από άλλη καρότσα που ήταν σάπια)
ταμπούρα πίσω
δισκόφρενα για εμπρός
τεπόζιτο με ηλεκτρικό φλοτερ
Το ΣΚ μάλλον θα έχει τροχό ώστε να τα βγάλω από πάνω και να τα πάω στην αποθήκη.
Φίλος που πάει εξωτερικό και φέρνει φορτηγάκια μπορεί να μου φέρει τη γάστρα απο Γερμανία.
Βέβαια ψάχνω κάτι συγκεκριμένο που λέγεται street και είναι έτσι!
[/url] To πρόβλημά μου είναι ότι δεν βρίσκω το καλούπι στην Γερμανία [img=http://img9.imageshack.us/img9/1013/image0048c.th.jpg]
To πρόβλημά μου είναι ότι δεν βρίσκω το καλούπι στην Γερμανία

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #12473 από liakos
liakos απάντησε στο θέμα: ??: ??????? ??? BUGGY
then nomizo oti stin germania tha bris eteria akoma pou kataskebazie buggy , mono ama bris metaxirismeno apo to e bay, mobile .de klp
etimo  mia idea  gia then briskis ena metaxirismeno pernis antalaktika klp ,kai exis mia adia sto xerie pou ixe dilothi i metatropie sta xartia.

i ama thes kenurgio kaboukie iparxune kai eteries , anglia ,amerikie ,polonia , kai ales xores 

• JERMANBOY
  • Το Άβαταρ του/της JERMANBOY
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #12489 από JERMANBOY
JERMANBOY απάντησε στο θέμα: ??: ??????? ??? BUGGY
episis mporis na kaneis ena mikro tajidi sta palia tsidika ston aspropirgo exei pari to matiou kana 4  tetia  ;)

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.186 δευτερόλεπτα
Timber by EMSIEN-3 LTD