ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΣΤΙΧΑ

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #19748 από panayios
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Φίλοι γεια σας… θεωρω οτι ήρθε η ωρα να αλλαξω λαστιχα στον 68αρι σκαρο μου που φορα μαμα ζαντες, μετα απο 4 χρονια και 38000 χλμ. Τι διαστασεις θα προτείνατε και τι τιμές παιζουν;

Επιπλέον στην παραμικρή λακουβα ή ταλάντωση που γίνεται το αυτοκινητο τη νιώθει. Οταν έκανα ρεκτιφιε στη μηχανη το Μαρτη ο μαστορας μου είπε οτι δεν εχω προβλημα με τις αναρτησεις, αλλα η κατασταση έχει παραγίνει πλέον, αφου στην παραμικρή λακουβα τρανταζεται το αυτοκινητο! Υπαρχει περίπτωση να ειναι κατι αλλό; Σε περιπτωση αναρτήσεων τι εχετε να προτείνετε και σε ποια τιμή παιζουν;

Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #19749 από powerbug
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Για λάστιχα μπορείς να βάλεις διάσταση 165/80/15 και για τιμές μπορείς να δεις εδώ

www.elastika-online.gr/cgi-bin/rshop.pl?...en=Angebote+anzeigen

Στο θέμα της ανάρτησης θα πρέπει πρώτα να ελέγξεις κάποια πράγματα για να εντοπίσεις από που προέρχεται το πρόβλημα. Αυτά είναι η κατάσταση στα μπαλάκια, ακρόμπαρα και αμορτισέρ. Οποιοδήποτε κατάστημα που περνά αναρτήσεις μπορεί να τα ελέγξει αυτά και να σου πει.

αν το πρόβλημα είναι τα αμορτισέρ τότε μπορείς να βάλεις κάποια αερίου όπως αυτά εδώ για μπροστά
www.vwheritage.com/vw_act_page.render_pa...=&classicSearchType=

ή τα αντίστοιχα για πίσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.174 δευτερόλεπτα
Timber by EMSIEN-3 LTD