?????? ????????

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #13135 από Anakin
?????? ???????? δημιουργήθηκε από Anakin
Καλησπερα σε ολους...εχω την εξης απορια κ επειδη απλα δν βγαζω ακρη με τπτ ειπα να το ρωτησω...εχω ενα 1303 κ απο την μερα που το πηρα δν λειτουργουσε το οργανο της βενζινης σωστα...Εδειχνε για την ακριβεια μεχρι την μεση..
Αλαχτηκε το οργανο κ το φλοτερ καθω κ το αλλο το εξαρτημα του οποιου το ονομα μου διαφευγει(αυτο που συνδεεται πανω στο οργανακι στην απο πισω πλευρα) κ απο τοτε δν εχω ενδειξη καθολου...Να πω επισης οτι για λιγο καιρο αφοτου αντικατασταθηκαν φλοτερ κ οργανο με το που γυρνουσα το διακοπτη το οργανακι εβγαζε καπνους εδειχνε για λιγη ωρα κ μετα νεκρο κ παλι...

Εχεις καποιος υποψιν του τι μπορει να παιζει???να τονισω οτι μιλαμε για μαμα οργανο παντα....

Επισης γρηγορη αν μπορεις εχοντας κ καποιες γνωσεις παραπανω αλλα κ ξεροντας καπως καλυτερα απο μενα μπορεις να εξηγησεις ακριβως τι εχουμε δοκιμασει γτ δν τα θυμαμαι κ ολα νομιζω :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #13136 από Bug1303
Απαντήθηκε από Bug1303 στο θέμα ??: ?????? ????????
Φιλε μαλλον εβαλεςσε λαθος διαταξη τα καλωδιακια πισω απο το κοντερ.Προτεινω να βγαλεις τα καλωδιακια να τα μονωσεις με ταινια και να πας σε ηλεκτρολογο να τα περασει.ΜΗΝ το κυκλοφορησεις ετσι,βραχυκυκλωνει.Γνωμη μου ειναι αυτη,αν ξερει καποιος ειδικος να σου απαντησει.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #13139 από Anakin
Απαντήθηκε από Anakin στο θέμα ??: ?????? ????????
Παει καιρος απο τοτε που καπνιζε πλεον εχει σταματησει...το αυτοκινητο το κυκλοφορουσα κανονικα χωρις καποιο παραπανω προβλημα απλα καπνιζε λιγακι κ για μικρο χρονικο διαστημα μετα ολα οκ απλα χωρις ενδειξη

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13152 από Anakin
Λοιπον..καταρχας καλημερα...Κατεβηκα σημερα μιας κ ημουν λιγακι ορεξατος να κοιταξο λιγο το ζημιαρι μου...εκανα το εξης...επανω στο φλοτερ πανε 2 καλωδια...αυτα τα 2 καλωδια εγω τα αλλαξα μεταξι τους κ το οργανο ως διαμαγειας εδειξε...τωρα το θεμα ειναι οτι δειχνει μονιμα γεματο...πηγα εβαλα βενζινη απο περιεργεια κ ενω συμφωνα με το οργανο επρεπε να παρει με το ζορι 5 ευρα αυτο πηρε 41 ???
Καμια ιδεα???

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13156 από caslor
Απαντήθηκε από caslor στο θέμα ??: ?????? ????????
vgalto apo epano entelos na min doulevei.. kai ase na to dei kapoios apo emas apo konta ;)

giati den ksero ti exeis kanei... kai ean eixes dokimasei ola ta test pou sou eixa pei na kaneis.... ;)

Αυτή η εικόνα είναι κρυμμένη για τους επισκέπτες.
Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να τη δείτε.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13157 από Anakin
θα το αφησω επανω για ψυχολογικους λογους...3 μηνες παω χωρις βενζινη ε δν δικαιουμαι να παω κ με βενζινη για λιγο?????? ;D

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Timber by EMSIEN-3 LTD