????????????? ????????????

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9782 από mfgvwbeetle1
????????????? ???????????? δημιουργήθηκε από mfgvwbeetle1
καλησπερα. καλο μηνα σε ολους. ξερει κανεις την συνδεσμολογια ηλεκτρονικης; ειναι απο τρανσπορτερ και ειναι κομπλε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9806 από MICHAEL_VW1
Απαντήθηκε από MICHAEL_VW1 στο θέμα ??: ????????????? ????????????
θα  σου πω  το βραδυ να δεν  σου απαντησει καποιος  φιλος  , ελπιζω να  πηρες  την πλακετα  που  θα  χρειαστει

**** vw  ****

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9812 από mfgvwbeetle1
Απαντήθηκε από mfgvwbeetle1 στο θέμα ??: ????????????? ????????????
τα εχω παρει ολα. και τα καλωδια. εχει και ενα κουτακι μ'εναν ρελε.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9814 από anifantis george1
Απαντήθηκε από anifantis george1 στο θέμα ??: ????????????? ????????????
sti mayri plaketa exeis 7 podia me no epano apo to1--7
1=sto - tou pollaplasiasti
2=giosi
3=prasino-aspro
4=sto + toy pollaplasiasti
5=kokino-mayro
6=portokali -aspro
7=keno
3,5,6 bori na einai alla xromata einai ayta poy pane sto drisib... exartate apo ti montelo einai.
oso gia ena koytaki poy paremvaletai sta tria ayta kalodia (einai idle stabilazer mono provlima dimioyrgi)to xexnas kai ta enonis apeythias.

george

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9815 από mfgvwbeetle1
σ'ευχαριστω πολυ. θα το κοιταξω. αν εχω καμια απορια θα σου στειλω μηνυμα. να εισαι καλα.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #11573 από panoz66
Απαντήθηκε από panoz66 στο θέμα ??: ????????????? ????????????
Φιλε αν δεν βαλεις το μαυρο κουτακι,(stabilizer),σε μια υπερφορτιση του δυναμο την ηλεκτρονικη την εκαψες...
Ενω με αυτο,παντα θα δουλευει σε σταθερη ταση... ;)

F.U.B.A.R.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #11582 από anifantis george1
Απαντήθηκε από anifantis george1 στο θέμα ??: ????????????? ????????????
?????????????????????????????????????

george

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #12219 από mfgvwbeetle1
Καλησπερα. ισχυει αυτο που λεει ο φιλος μας; δεν νομιζω να εχει καμια σχεση αυτο. ειχα μιλησει μ'εναν φιλο μου μηχανικο, και μου ειχε πει οτι καλυτερα να μην συνδεθει αυτο. τωρα....παραπανω δεν ξερω.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #12229 από panoz66
Αυτος ο ερμος ο Γερμανος που την εφτιαξε,κατι ηξερε παραπανω και το εβαλε αυτο το κουτακι....
Τωρα εσεις μην το βαζετε αν θελετε.....αλλα οι συνεπειες δεν ειναι ορατες.

F.U.B.A.R.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #12232 από mfgvwbeetle1
φιλε μου μην με παρεξηγεις. σιγουρα ο ερμος ο γερμανος να ηξερε κατι. αλλα, πολλες φορες δεν στανταρ οτι κατι που μπαινει να ειναι και απαραιτητο. ειπα για τον φιλο μου τον μηχανικο. του ετυχαν καποια συμβαντα με το συγκεκριμενο σημειο. τα ξεσυνδεσε, και απο  τοτε δεν εχουν προβλημα τα αυτοκινητα. τωρα τι να σου πω. παρτο πως ειναι τυχη. το δικο σου δουλευει σωστα; δεν σου εχει δημιουργησει προβλημα με τον ρελε;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #12234 από MICHAEL_VW1
Απαντήθηκε από MICHAEL_VW1 στο θέμα ??: ????????????? ????????????
δεν το λεω με  σιγουρια αλλα στο μαυρο κουτακι βγαινει ενα καλωδιο το οποιο παει στο +  του δυναμο ? συνηθως αυτη η διαταξη ειναι για την αποφυγη παρασιτων που δημιουργει η ηλεκτρονικη , αν θυμαστε τα παλια χρονια οταν δουλευε η μηχανη ακουγες την αυξομειωση των στροφων απο τα ηχεια  ,  η λυση ηταν η τοποθετηση πυκνωτη στο δυναμο  'η  κ στα ρευματα του ραδιοφωνου ,  ας ριξει καποιος φως

**** vw  ****

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #12273 από panoz66

δεν το λεω με  σιγουρια αλλα στο μαυρο κουτακι βγαινει ενα καλωδιο το οποιο παει στο +  του δυναμο ? συνηθως αυτη η διαταξη ειναι για την αποφυγη παρασιτων που δημιουργει η ηλεκτρονικη , αν θυμαστε τα παλια χρονια οταν δουλευε η μηχανη ακουγες την αυξομειωση των στροφων απο τα ηχεια  ,  η λυση ηταν η τοποθετηση πυκνωτη στο δυναμο  'η  κ στα ρευματα του ραδιοφωνου ,  ας ριξει καποιος φως

Καμμια σχεση με τα παρασιτα...Αλλη δουλεια κανει οπως εχω γραψει πιο πανω,Ειναι με ειδικες φισσες για συνδεση μονο των εξαρτηματων της μεταξυ τους...

φιλε μου μην με παρεξηγεις. σιγουρα ο ερμος ο γερμανος να ηξερε κατι. αλλα, πολλες φορες δεν στανταρ οτι κατι που μπαινει να ειναι και απαραιτητο. ειπα για τον φιλο μου τον μηχανικο. του ετυχαν καποια συμβαντα με το συγκεκριμενο σημειο. τα ξεσυνδεσε, και απο  τοτε δεν εχουν προβλημα τα αυτοκινητα. τωρα τι να σου πω. παρτο πως ειναι τυχη. το δικο σου δουλευει σωστα; δεν σου εχει δημιουργησει προβλημα με τον ρελε;

Δεν παρεξηγω κανεναν..ο καθενας εχει και την γνωμη του για ολα τα θεματα...γιαυτο ειπα ας μην το βαλετε αν δεν θελει καποιος....Εγω απλως εξηγησα γιατι ειναι απαραιτητο να ειναι συνδεδεμενο...οτι δουλευει και χωρις αυτο ειναι αληθεια.....
Και το δικο μου καποια στιγμη παρουσιασε προβλημα και το κατηργησα για λιγες ημερες,μεχρι να βαλω αλλο που λειτουργει...
Ομως φταιω εγω που χαλασε,γιατι εριξα με πιεση νερο και βραχηκε εσωτερικα και καηκε...  ;)

F.U.B.A.R.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.113 δευτερόλεπτα
Timber by EMSIEN-3 LTD