Νέα τρόμπα βενζίνης

Περισσότερα
7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #16592 από abby1302
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Μετά από χρόνο εγκατάλειψης ίσως και πιο πολύ αποφάσισα να φτιάξω το αμάξι.
Ο λόγος που είναι ακίνητος τόσο καιρό είναι οτί τα έχει παίξει η τρόμπα βενζίνης. Σε αυτό το συμπέρασμα κατέληξα από το γεγονός ότι όταν γυρνάω την μίζα δεν ακούγετε η τρόμπα(και βεβαίως δε πέρνει μπροστά).
Το ερώτημα είναι το εξής:
Τι τρόμπα να πάρω?
Τα δεδομένα είναι τα εξής. Πρέπει να είναι εξωτερική να κάνει για subaru ej16 (1600 δηλαδή)και σχετικά οικονομική και λίγο αθόρυβη αν γίνεται.
Έχω βρεί μία bosch 070, κάτι σαν universal αν κατάλαβα καλά με τιμή στα 120 ευρώ. Κάνει αυτή?
Ποια άλλη θα μπορούσα να βάλω.
Κάτι τελευταίο. Με ενδιαφέρει η άμεση αγορά και όχι παραγγελία μέσω νετ.
Ευχαριστώ πολύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #16598 από jim
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Σιμο, η καλυτερη λυση για τρομπα ειναι η Bosch απλα αυτη την στιγμη δεν θυμαμαι τον κωδικο. Ισως και αυτη που εχεις βρει να κανει αρκει να ρωτησεις αν ειναι για σουμπαρου ατμοσφαιρικο.

Γιατι δεν κανεις και μια βολτα απο την φρατζη, εγω εκει βρισκω οτι θελω και εχω και την ευχερεια να συγκρινω τιμες εφοσον ολα τα μαγαζια ειναι διπλα το ενα στο αλλο...;)

&quot;Η διαφορα μεταξυ ιδιοφυιας &amp; βλακειας ειναι οτι η ιδιοφυια εχει ορια&quot;<br /><br />Bugaru EJ20ΝΑ<br /> www.bugaru.gr

Περισσότερα
7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #16600 από abby1302
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Για bosch θα κοιταξω κι εγω. Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον guru των subaru μου είπε τα εξής: Να είναι bosch και να είναι μικρής παροχής. Γύρω στα 100 λιτρα. Η 070 είναι πιο μεγάλης παροχής. Άσε που μου είπε και πατέντα μήπως και ξεκολήσει αυτή που έχω τώρα...Βασικά δε θα γίνει καινούργια αλλά απλά να το κουνήσω λιγάκι...;)

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.131 δευτερόλεπτα
Timber by EMSIEN-3 LTD