νεος με απορειες για μετατροπη με subaru moter

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20210 από deminio11
deminio11 δημιούργησε το θέμα: νεος με απορειες για μετατροπη με subaru moter
καλησπερα σε ολους.

Ειμαι καινουργιος στο χορο του σκαθαριου και θα ηθελα πολυ να αποκτησω εναν καποια στιγμη μιας και ειναι κρυφος μου ποθος απο μικρο παιδι ...

Ειδα και στο νετ αλλα και στο φορουμ οτι η υπαρχει αυτη η δυνατοτητα της μετατροπης αυτης με μοτερ απο subaru.

εχω καποιες απορειες σχετικα με αυτη τη μετατροπη .

Αν και καποιους απο εσας φαινονται ηληθιες οι ερωτησεις συγχωρηστε με μιας και προσπαθω να μαθω .... Λοιπον ...

Ο κινητηρας απο τα suby μπαινει προφανως με καποιες μετατροπες στο σασι ?αν ναι ποιες ειναι αυτες και κατα ποσο υπαρχουν συνεργεια τα οποια αναλαμβανουν τετοια μετατροπη ?

Το υδραυλικο τιμονι δουλευει η ειναι κατι το οποιο δεν παει με το μοτερ ?

στο θεμα της θερμανσης της καμπινας αλλα και του κλιματισμου να φανταστω οτι δεν μπαινουν ?

Στο θεμα κιβωτιου ταχυτητων αλλα και ημιαξονιων μπαινουν απο το subaru η απο πρεπει να ειναι και αυτα παντεντα η απο αλλη εταιρια ?

Στο θεμα των φρενων τι γινεται αλλα και αναρτησεων ?

επειδη υπαρχουν αρκετοι τυποι μοτερα απο subaru τους οποιους βλεπω να γραφετε στο φορουμ ποιος πιστευεται οτι ειναι ενας αξιοπιστος αλλα και χρηστικος για μια καθημερινη χρηση του αυτοκινητου με τουλαχιστον 120 ιππους το λιγοτερο ?

Να φανταστω οτι ο κινητηρας απο sti θα του δινει φτερα αλλα κατα ποσο μια τετοια μετατροπη ειναι αξιοπιστη και ευκολη ?

Και σαν τελευταια απορια .... Κατα ποσο μια τετοια μετατροπη δηλωνετε στην εφορεια και αν γινετε με ποιο τροπο ?υπαρχουν ατομα τα οποια εχουν βαλει subaru moteur στα σκαθαρια τους μεσα στο φορουμ και αν ναι θα ηθελα πραγματικα πολυ να δω καποιο απο κοντα και να με πανε μια βολτα :P

σας ευχαριστω προκαταβολικα

φιλικα Γιωργος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Timber by EMSIEN-3 LTD