ανακατασκευη 1302

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #19477 από charis
charis δημιούργησε το θέμα: ανακατασκευη 1302
χαιρετω ολο το forum,ειμαι κατοχος ενος 1302 μοντελου και εδω και μερικους μηνες εχω ξεκινησει μια γενικη ανακατασκευη του αυτοκινητου και σας εναποθετω τα δυο πρωτα βιντεακια με πλουσιο φωτογραφικο υλικο να μου πειτε την γνωμη σας
ευχαριστω

περιμενω σχολια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #19479 από caslor
caslor απάντησε στο θέμα: ανακατασκευη 1302
Ωραιος !!

Εχεις κάνει αυτο που κατα την άποψη μου ειναι μια σωστή ανακατασκευή
Διαχώρισες το κουβούκλιο απο το πάτωμα !!

Το τονιζω γιατι διαφοροι ''επαγγελματιες'' στον χωρο του σκαραβαίου που κανουν ανακατασκευες στο πουλανε για εξτρα και με πολυ μεγαλο κοστος.. και συνηθως κανουν ενα τριψιματακι βαψιμο και στο μοστραρουν σαν ανακατασκευή (Δεν ξερω τωρα εαν εχουν αλλάξει αντιλήψεις βεβαία )

ΤΟ εχεις τελειώσει το σκαθαρι σου η ακομα εισαι σε φαση ανακατασκευης ? και σε πιο σταδιο εισαι?

Αντε και συντομα στους δρομους ξανα :)

Αυτή η εικόνα είναι κρυμμένη για τους επισκέπτες.
Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να τη δείτε.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #19481 από paganis
paganis απάντησε στο θέμα: ανακατασκευη 1302
μπραβο...προσεγμενη δουλεια και με πολυ μερακι! καλη συνεχεια...

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #19500 από charis
charis απάντησε στο θέμα: ανακατασκευη 1302
ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,καταρχιν ηθελα να πω πως δεν ειμαι επαγγελματιας στο χωρο απλα εχω ασχοληθει σοβαρα ωστε να φτοιαξω ενα ιδιωτικο συνεργειο ωστε να μπορω να κανω την ποιοτητα της δουλειας που εχω στο μυαλο μου μιας και εγω συμφωνω με το οτι ειναι πολυ δυσκολο να βρεις καποιον επαγγελματια που θα κατσει να ασχοληθει τοσο πολυ μαζι σου

αυτη την στιγμη εχω κουμπωσει το κουβουκλιο και ασχολουμε με το κουβουκλιο εξωτερικα.το εχω κανει ολο λαμαρινα και ξεσαπιζω ακομα και κοματια που εχουν απλα αρχισει μια μικρη οξειδωση.εχω σκοπο να το κανω ολο να φαινετε καινουριο ακομα και το χωρο του πορτπαγκαζ και της μηχανης

σε αυτο το σημειο θελω και τις γνωμες σας,μου εχει περασει μια ιδεα απο το μυαλο αντι να το κανω οπως βγηκε απο το εργοστασιο μηπως του εκανα μια αναβαθμηση ωστε να γινει πιο κυκλοφορισιμο σε καθημερινη βαση ακομα και για καμια βολτουλα πιο μακρια..

η ιδεα μου ειναι

μηχανη απο alfa romeo 1.6 8v injection 105hp μαζι με το aircodition
εμπρος πισο δισκοφρενα
κρεμαριερα
και φυσικα αναρτησεις

τι λετε?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": LEON

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.126 δευτερόλεπτα
Timber by EMSIEN-3 LTD